POLYESTER GERGİ LASTİĞİ
   Lastik göbek ve üzerine yapılan polyester örgü olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Bisiklet, motosiklet, otomobil bagajları ve kamyonlarda gergi lastiği olarak kullanılır.
    POLYESTER ÖRGÜLÜ LASTİK
    Lastik göbek ve üzerine yapılan polyester örgü olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Özellikle bağlama ve gergi amaçlı kullanılmaktadır. 6, 8, 10, 12 mm olarak üretimi yapılmaktadır. Talebe göre makaraya sarılı olarak veya istenilen uzunluklarda ve kalınlıklarda üretilmektedir.
    İNCE TARANMIŞ SÜPER KALİTE KETEN ELYAFI
    Doğal kendir – keten elyaflardan lifleri ince şekilde süper kalitede üretilmiştir. Özellikle su tesisatı ve doğalgaz tesisatı işlerinde kullanılmaktadır.
    ÇAMAŞIR MADALLARI
   Küçük boy ve büyük boy olmak üzere iki tipte üretilmektedir. 1 paket içinde mandal bulunmaktadır. Ayrıca koli içinde mandal paketi miktarı isteğe göre hazırlanmaktadır.
    PLASTİK ÇAMAŞIR İPLERİ
   10, 20, 30 metre olarak üretim yapılmaktadır. Güneş ışınlarından daha az etkilenmesi için üretiminde UV katkı malzemesi kullanılmaktadır.
    MANDALLI PLASTİK ÇAMAŞIR İPLERİ
   24 adet mandal ile birlikte 10, 20, 30 metre olarak üretimi yapılmaktadır. Güneş ışınlarından daha az etkilenmesi için üretiminde UV katkı malzemesi kullanılmaktadır.
    SİSAL ELYAFI
    Sisal hammadde kullanılarak üretilmektedir. Kartonpiyer imalatı, halat imalatı, süs eşyası imaları ve metal parlatma işleri önemli kullanım alanlarıdır. Ayrıca farkı amaçlar için de kullanılabilir. 500 gr ve 2 kg’ lık torbalar halinde hazırlanmaktadır.
    SOYLU SPORT ATLAMA İPLERİ
  Tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere iki şekilde dizayn edilmiştir. Polyester iplerden üretilmiş olup kullanıcının isteğine göre ip uzunluğu sünger altındaki vidalar ile ayarlanabilmektedir. Çift kişilik atlama ipleri daha çok grup halinde yapılan atlamalar için düşünülmüştür. Eğlenceli vakit geçirmek için tasarlanmış olup, kullanımı çok rahattır.
    MANDALLI PVC KAPLI ÇELİK ÇAMAŞIR İPLERİ
   24 adet mandalla birlikte 10, 20, 30 metre olarak üretimi yapılmaktadır. Uzun ömürlü olması için göbekte çelik tel kullanışmış ve üzeri PVC kaplanmıştır. Güneş ışınlarından etkilenmez, kopmaz, kir tutmaz, kolayca temizlenebilir. Çamaşır ipi olarak ideal üründür.
    PVC KAPLI ÇELİK ÇAMAŞIR İPLERİ
   PVC kaplı çelik çamaşır ipleri 10, 20, 30 metre olarak hazırlanmaktadır. Talep halinde 200ö toplar halinde de satılmaktadır. Uzun ömürlü olması için göbekte çelik tel kullanışmış ve üzeri PVC kaplanmıştır. Güneş ışınlarından etkilenmez, kopmaz, kir tutmaz, kolayca temizlenebilir. Çamaşır ipi olarak ideal üründür.
    TESİSATÇI KETENİ
   Doğal kendir – keten elyaflarından özel tarama ve sarım ile üretilmiştir. Göbekteki uçtan çekilerek kullanılır.
    TARANMIŞ KENDİR
   Doğal kendir – keten elyaflarından makinede taranmış olup, takribi 250 gr’ lık bağlarda 10 kg’ lık torba ambalajlarda satılmaktadır. Perakendeci piyasalara 250 gr’ lık paketler halinde verilmektedir.