25 METRE KALIN KENDİR İPİ
   Kendir ipinden 4 mm olmak üzere üretilmektedir. Genel olarak bayrak ipi, çamaşır ipi ayrıca ahşap turistik sandalye üretiminde ve süs eşyası yapımında kullanılmaktadır. İsteğe göre makaraya sarılı veya 25 metrelik ambalajlar halinde hazırlanabilmektedir. Metre ağırlığı 14 gr. Kopma yükü ise 90 kg-daN’ dır.
    KENDİR İPLERİ
   Değişik gramaj ve kalınlıklarda yumak ve bobin olarak üretilmektedir. Ambalajlama işleri ve tütün sektöründe ve diğer zirai faaliyetlerde kullanılmaktadır.
    PLASTİK AMBALAJ İPLERİ
   Polipropilen hammadde kullanılarak üretilmektedir. İnce, orta ve kalın olmak üzere 3 sınıfa ayrılmaktadır. Özellikle ambalaj ipi, paket ipi, sera ipi, balya ipi ve uçurtma ipi olarak kullanılmaktadır. Kalınlıklara göre üretim ve ambalaj çeşitleri bulunmaktadır.
    JÜT İPLER
   Tüketim ihtiyacına ve kullanım amacına göre değişik numara ve ipleri halı sanayi ve halat sanayinde, muhtelif zirai faaliyetlerde, ambalaj işlerinde kullanılmaktadır.
    SİSAL MAKROME İPLERİ
    Makrome sanayi meral parlatma işleri ve halat imalatı başlıca kullanım alanlarıdır.Ø=2 Yumak Ağırlıkları: 250 gr – 500 gr